Thawte Web Server Certificate (Extended Validation)

Certyfikaty SSL mają na celu zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa danych w sieciach globalnych. Temu służy Thawte Web Server Certificate gwarantujący 256-bitową ochronę. Certyfikat zapewnia wysoki standard ochrony, bez względu na używaną przeglądarkę. Jego charakterystyczną cechą jest zielony pasek adresu, dający klientom czytelny komunikat, że strona jest odpowiednio zabezpieczona. 

Korzyści płynące z posiadania certyfikatu Thawte Web Server
Certyfikaty serwera Thawte SSL zapewniają bezpieczną wymianę online poufnych danych oraz potwierdzają tożsamość witryny wśród pracowników, partnerów biznesowych i innych użytkowników sieci. Gdy użytkownicy klikają na znacznik witryny Thawte Trusted Site mogą zobaczyć szczegóły certyfikatu. Pojawia się nazwa organizacji, a użytkownik zyskuje pewność, że zaufana organizacja zweryfikowała tożsamość witryny. Certyfikaty serwera sieci Web SSL obejmują pełne uwierzytelnianie organizacji, pieczątkę stanowiącą znak firmowy Thawte, rozszerzoną walidację oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Korzyści płynące z takiego zabezpieczenia jest wiele. Właściciele firm oraz osoby prowadzące własne strony internetowe i działające w sieci mogą utworzyć całkowicie bezpieczne, prywatne połączenie między przeglądarką internetową, a serwerem internetowym. Zabezpieczenia obejmują bramy, formularze internetowe, serwery poczty, 256-bitowe szyfrowanie SSL i gwarancję na 250 000 dolarów. Dzięki temu chronione są poufne dane wymieniane podczas bezpiecznych interakcji na każdym etapie logowania i obsługi strony internetowej. Zwiększa się zaufanie klientów, którzy w pasku przeglądarki mogą zobaczyć znak firmowy Thawte Trusted Site, dostępny w 18 językach.

Certyfikat Thawte Web Server pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, dając możliwość zakupu wieloletnich certyfikatów SSL i dodatkowych licencji przy zabezpieczaniu wielu serwerów w jednej domenie. Thawte SSL Web Server z rozszerzoną walidacją to jeden z najbardziej mobilnych i kompatybilnych certyfikatów w branży. Współpracuje doskonale ze wszystkimi urządzeniami przenośnymi oraz przeglądarkami.

Certyfikat chroni przed wszelkimi próbami wyłudzenia danych oraz poufnych treści. Jest to szczególnie ważne w przypadku dokonywania transakcji finansowych. Tutaj wyłudzenie danych może skutkować poważnymi nadużyciami. Dlatego wszelkie organizacje płatnicze chętnie stosują certyfikat Thawte Web Server. Przykładem jest serwis płatniczy Dotpay. Klienci, którzy dokonują wpłat za pośrednictwem tego serwisu mogą być pewni, że ich dane są dobrze chronione. Adresy stron transakcyjnych wyświetlają się w Dotpay na charakterystycznym zielonym pasku.

Zielony pasek adresu to jeden najbardziej zaufany wskaźnik wizualny w Internecie. Korzystając z zielonego paska adresu witryna będzie kojarzona z niektórymi z najbardziej zaufanych witryn na świecie, takimi jak Amazon, Bank of America czy Twitter, ponieważ wszystkie one są wyposażone w certyfikaty EV. Dodatkowo w pasku adresu pojawia się ikona kłódki. Ta kombinacja wizualnych symboli zwiększa zaufanie użytkowników i zachęca do korzystania ze strony internetowej. To szczególnie ważne dla wszystkich podmiotów prowadzących sprzedaż w sieci i korzystających z transakcji online.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 225 224

E-mail: kontakt@kuponowo.pl Adres: ul. Krawiecka 3, Wrocław

Porady, informacje i wskazówki na temat handlu w internecie, bezpieczeństwa płatności online oraz tego co w branży e-commerce najważniejsze.