Oferta Dotpay – dlaczego warto ją wybrać?

Prowadzenie sklepu internetowego to ciężki kawałek chleba, o czym na pewno przekonał się każdy zaczynający od zera przedsiębiorca. Po początkowej fazie projektowania i uruchamiania sklepu, nadchodzi czas na mniej kreatywne zajęcia, do których należy podejść z pewną wiedzą i rozeznać się wśród dostępnych ofert. Mowa o wyborze operatora agencji rozliczeniowej, który poprowadzi sklep internetowy. Jakie korzyści płyną z korzystania ze sprawdzonego i uznanego operatora? Dzisiaj porozmawiamy o ofercie od Dotpay, operatora rozliczeniowego, który działa na polskim rynku od 2001 roku. Zapraszamy do lektury.

Na co trzeba zwrócić uwagę podczas wyboru operatora?
Istnieje szereg kryteriów, jakie powinniśmy wziąć pod uwagę wybierając operatora agencji rozliczeniowej, z którym podpiszemy umowę partnerską. Najważniejszym z nich jest zapewnienie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, zarówno dla kupującego, jak i sprzedawcy. Wymaga się szyfrowanych stron https:// podczas płatności, aby zapewnić ochronę danym osobowym i nie dopuścić do ich nieprawidłowego przetworzenia. Warto także sprawdzić, czy dany operator posiada wszystkie wymogi stawiane przez prawo polskie oraz certyfikaty respektowane na arenie międzynarodowej. Jak wygląda sprawa u Dotpaya? Na oficjalnej stronie bez problemu znajdziemy informację o np. Certyfikacie PCI DSS Level 1, który odnosi się do światowego standardu ochrony i przetwarzania danych osobowych, Certyfikacie Thawte Web Server Certificate z EV, który potwierdza zabezpieczenie przed próbą wyłudzenia danych i informacji, które mogłyby posłużyć do przeprowadzania nieprawidłowych transakcji finansowych, Certyfikatu Rzetelnej Firmy, przyznawanego przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A, który dostają firmy „godne zaufania”. To nie wszystko, bo Dotpay szczegółowo wyjaśnia, w jakim celu i co robi z danymi osobowymi, które są podawane w trakcie transakcji. Z łatwością znajdziemy także zgody najważniejszych polskich instytucji na prowadzenie firmy zajmującej się rozliczeniem płatności. Drugą istotną kwestią są metody i formy płatności, jakie dany operator udostępnia klientom.

Jakie formy płatności udostępnia Dotpay?
Dotpay dba o każdy typ użytkownika. Kontynuuje tradycyjne, a w niektórych środowiskach nawet przestarzałe metody, do których przyzwyczaili się starsi datą klienci. Dlatego w ofercie znajdziemy usługi IVR czy SMS Premium, a także tradycyjne przelewy internetowe i opłacanie rachunków za pośrednictwem wybranych sieci sklepów spożywczych. Poza tym Dotpay oferuje szereg różnych nowoczesnych i najświeższych kanałów płatności, między innymi BLIK czy Visa Checkout (Polska jest pierwszym krajem europejskim, w którym korzysta się z tej aplikacji!). Podpisując umowę partnerską z Dotpayem będziesz mógł udostępnić swoim klientom m. in.: płatności mobilne (przez aplikacje takie jak SkyCash, mPay, Master Pass czy Visa Checkout), płatności kartą, e-portfele, płatności cykliczne, one click payment czy zlecenia stałe. Dotpay prowadzi także sprawdzający się system zwrotów, eRat czy płatności odroczonych. Dobrze wypada także na tle innych operatorów pod względem przelewów międzynarodowych i płacenia w innej walucie. Warto też sprawdzić funkcjonalnosci Dotpaya, takie jak skracanie ścieżki płatności, geolokalizację płatności czy multiwypłaty. Cały panel administracyjny jest przyjazny i intuicyjny w obsłudze, jako partner Dotpaya nie będziesz mieć żadnych ograniczeń we wpłatach i wypłatach gotówki z Twojego konta. Można także na bieżąco kontrolować raporty z transakcji.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 225 224

E-mail: kontakt@kuponowo.pl Adres: ul. Krawiecka 3, Wrocław

Porady, informacje i wskazówki na temat handlu w internecie, bezpieczeństwa płatności online oraz tego co w branży e-commerce najważniejsze.